Bajki dla dzieci i dorosłych

with Brak komentarzy

Die Mumins

52 odcinki kultowej bajki o Muminkach. Każdy trwa prawie 23 minuty, co daje Tobie prawie 20 godziny odpoczynku. Ale prawdę mówiąc raczej wyobrażam sobie, że będziecie woleli obejrzeć Muminki razem z Waszymi dziećmi i powspominać początki lat 90.


Die Schlümpfe

14 odcinków bajki o Smerfach.  Jeden odcinek trwa prawie 13 minut, to ponad 3 godziny wspólnego rodzinnego oglądania. To kolejne wspomnienie lat 90. Tylko pamiętajcie: jak nie będziecie się uczyć niemieckiego, to złapie Was Gargamel!


Feuerwehrmann Sam

Tutaj znajdziesz aż 835 filmów o Strażaku Samie, dlatego jestem pewna, że znajdziesz coś co zainteresuje Twoje dziecko. Ba, jestem pewna, że znajdziesz tam także coś dla siebie – języka warto uczyć się także z bajek!


Peppa pig

Świnka Peppa to prawdziwy klasyk.  Na tej playliście znajdziesz  16 filmów, ale jest ich zdecydowanie więcej, nie tylko po niemiecku. Przygody Świnki Peppy zaciekawią maluchów, bo dotyczą sytuacji z także z ich codzienności.


Die Fixies

Rosyjska bajka animowana z 2010 roku. Bohaterami są Fiksiki, czyli naprawiacze. Na tej liście znajdziesz 59 odcinków, każdy trwa około 6 minut. Szczególnie spodoba się tym, którzy wierzą w małe ludziki żyjące w różnych urządzeniach.


PJ MASKS

Brytyjsko-francuska animacja  o Pidżamersach. Na tej playliście znajdziesz 44 odcinki o trójce przyjaciół, którzy w nocy zakładają magiczne bransoletki i zamieniają się w Pidżamersów. Każdy odcinek to wielkie przygody i zagadki trzymajace w napięciu.


Little Baby Bum

To prawdziwa bomba dla tych małych dzieci, które uwielbiają tańczyć i śpiewać (4 – 6 lat). Piosenki z tego kanału zostały wyświetlone łącznie prawie 22 MILIARDY razy! Nie możesz pozwolić, żeby Twoje dziecko nie poznało tych piosenek.


Puffin Rock

26 przepięknie narysowanych odcinków o rodzinie maskonurów. Podobnie jak w przypadku Mumunków: raczej będziecie chcieli oglądać ten serial wspólnie z Waszymi pociechami. Zapraszają tata, mama, młodziutka Oona i maleńki Baba.

Prześlij swoim znajomym:
Podąrzaj Niemiecki Wihajster:

Ostatnie wpisy

Zostaw Komentarz