Mark Forster – Liebe s/w

with Brak komentarzy

Ach… chyba nie mogę rozpocząć od innego słowa wpisu o tej piosence. Gdy jeszcze jeździłam na zajęcia z moimi elektrykami rowerem, to praktycznie zawsze razem z Markiem na uszach. Ach… to były czasy!

Szczerze jednak powiem, że cała płyta ‚Liebe” dość mocno mnie rozczarowała. Jakaś taka zbyt skoczna i głośna. Chyba nie tylko ja miałam takie wrażenie, bo jakiś czas po jej premierze, ukazały się te nagrania z czarno-białego koncertu, na którym Mark zaśpiewał wszystkie piosenki zdecydowanie delikatniej.

Tekst dodałam tutaj – warto zerknąć i pośpiewać trochę razem z Markiem.

Jeśli znasz jeszcze jakieś piosenki podobne do tej – daj nam znać w komentarzu, bardzo chętnie posłuchamy!


Z piosenki „Liebe” wybrałyśmy 14 zwrotów. Możesz się ich pouczyć tutaj interaktywnie lub po prostu chwilę poklikać i zgadywać, co one oznaczają. Do każdego ze zwrotów jest nagranie – klikając na głośniczek możesz posłuchać poprawną wymowę. Zachęcam Cię także do głośnego powtarzania – tylko tak Twoja wymowa staje się coraz lepsza.  

Prześlij swoim znajomym:
Podąrzaj Klaudia Strohschein:

Razem z moim wihajstrowym zespołem tworzę solidne kursy online. Pracujemy tak, żeby nasi uczniowie byli samodzielni językowo. Niemiecki nie jest jednak moją największą pasją. Podróże, rower i obserwowanie ptaków - to są moje prawdziwe radości! Dlaczego więc uczę niemieckiego? Głównie dlatego, że bardzo szybko zauważyłam, że moje metody są skuteczne. Lata studiowania psychologii zaowocowały, a to, że na pierwszym roku germanistyki zaczęłam przygodę z udzielaniem korepetycji, nie było takim przypadkiem.

Zostaw Komentarz