8 Tipps für die Zeit zu Hause

with Brak komentarzy

Możesz upiec z dziećmi ciasta lub ciastka. Może jutro same przygotują coś pysznego?


Zorganizuj z dziećmi sesję zdjęciową. Możecie ubrać do nich śmieszne i ciekawe akcesoria, a takie zdjęcia na pewno będą cudowną pamiątką.


Zaimponuj swoim dzieciom tworząc cudowną konstrukcję z klocków lego. Ostatecznie jak się znudzą to możesz pobawić się z nimi w chowanego i ich nie szukać.


Jeśli Twoje dzieci kochają naturę i dzikie zwierzęta to możecie wspólnymi siłami zbudować domek dla ptaków z materiałów znalezionych w domu.


Dzieci uwielbiają kolorować, a znalezienie kolorowanek dla dzieci w Internecie jest bułką z masłem. Dorośli mogą dołączyć i kolorować odstresowujące Mandale.


Wyobraźnię swoich dzieci możesz również pobudzić tworząc z nimi kukiełki i teatrzyk kukiełkowy. Jaką sztukę odegrają dla Ciebie dzieci?


Dla dziecka szafa rodziców jest niczym skrzynia skarbów. A jakby tak zrobić pokaz mody z ciuchów w niej znalezionych?


Origami, czyli japońska sztuka składania papieru, choć wydaje się trudna, to są zwierzątka, które zrobi nawet dziecko. A jakie później będzie z siebie dumne!Prześlij swoim znajomym:
Podąrzaj Klaudia Strohschein:

Razem z moim wihajstrowym zespołem tworzę solidne kursy online. Pracujemy tak, żeby nasi uczniowie byli samodzielni językowo. Niemiecki nie jest jednak moją największą pasją. Podróże, rower i obserwowanie ptaków - to są moje prawdziwe radości! Dlaczego więc uczę niemieckiego? Głównie dlatego, że bardzo szybko zauważyłam, że moje metody są skuteczne. Lata studiowania psychologii zaowocowały, a to, że na pierwszym roku germanistyki zaczęłam przygodę z udzielaniem korepetycji, nie było takim przypadkiem.

Zostaw Komentarz